Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Piknik Rodzinny 26 maja 2017

Utworzono dnia 30.05.2017

26 maja 2017 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęcznej we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej zorganizował Piknik Rodzinny – „Stawiamy na Rodzinę”. Piknik odbył się w ramach kampanii społecznej „Razem Przeciwko przemocy – wsparcie rodziny” i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Impreza została współfinansowana ze środków GPPiRPA.
Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji m.in.: dmuchaną zjeżdżalnię, watę cukrową, kiełbaski z grilla, kącik ze słodyczami i owocami, malowanie twarzy, wykonywanie zwierząt i kwiatów z balonów. Dużą atrakcją były pokazy Państwowej Straży Pożarnej z Łęcznej, podczas których dzieciaki mogły dokładnie obejrzeć wóz strażacki, spróbować utrzymać węża czy przymierzyć hełm. Zainteresowaniem cieszyły się również rozmowy z oficerem policji, który opowiadał o pracy z psem służbowym .
Chętni mogli wziąć udział w grach, zabawach i konkursach rodzinnych z nagrodami prowadzonych przez animatorów ze  Sceny JUNO.
W czasie pikniku na scenie wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 3 oraz Przedszkola nr 2 w Łęcznej, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nadrybiu, Szkoły Podstawowej nr 2, Gimnazjum nr 1 w Łęcznej i z ZS im. K.K. Jagiellończyka oraz zespół FILIPiKUKI.​

Piknik Rodzinny 26 maja 2017

Utworzono dnia 30.05.2017, 15:34